Skip Navigation Links English  

Mezunlar

 

Mezunlarla İletişim Araçları

Anadolu Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Mezunları

https://www.facebook.com/groups/9799407191/

Group Email Addresses

Post message: 
anadolu_cevre@yahoogroups.com
Subscribe:
anadolu_cevre-subscribe@yahoogroups.com
Unsubscribe:
anadolu_cevre-unsubscribe@yahoogroups.com
List owner:
anadolu_cevre-owner@yahoogroups.com

 

Özlem Özden Üzmez

Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Çevre Mühendisliği Bölümü

Mezunlarla İlişkiler Komisyonu

Mezun Veritabanı Sorumlusu

oozden@anadolu.edu.tr

Mezunlar ile ilişkiler, Anadolu Üniversitesi Mezunlar Birliği ve Çevre Mühendisliği Bölümü Mezunlarla ilişkiler Komisyonu aracılığı ile yürütülmektedir:

Çevre Mühendisliği Bölümü Mezunlarla ilişkiler Komisyonu: Mezunlarla ilişkiler Komisyonu, Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş mezunlar ile sürekli iletişimi sağlamak, mevcut programın, mezunların kendilerine kazandırdığı varsayılan becerileri kullanarak iş yaşamında gösterdikleri performanslarının izlenmesi amacıyla kurulmuştur. Komisyon, elde edilecek verilerin programa geri besleme olarak aktarımının sağlanması için de faaliyet göstermektedir.

Mezunlarımızla ilgili olarak Mezunlarla ılişkiler Komisyonumuz tarafından kurulan ve sürekli güncellenen e-mail ağı sayesinde Bölümümüze gelen iş başvuruları anında mezunlarımıza iletilmektedir.

Mezun e-posta listesinde kaydı olmayan ve  elimize ulaşan iş ilanlarından haberdar olmak isteyen mezunlarımızın, Mezunlarla İlişkiler Komisyonun'ndan Araş.Gör. Özlem ÖZDEN (oozden@anadolu.edu.tr) ile iletişime geçmeleri gerekmektedir..

 

1997-1998 Mezunları